Ostatní kryptoměny

Možnosti nákupu, prodeje, uschování kryptoměn.
Jiras
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 10. kvě 2018 15:08:16

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od Jiras »

Zdravím,
tak jsem se začal zajímat spíše o alt coiny. Vždy se snažím vybrat nějakého "zástupce" ze skupiny, která je něčím jiná, vidím v ní z nějakého důvodu potenciál. Začal jsem víceméně s těmi nejpopulárnějšími alternativními kryptoměnami akorát jsem se zatím nezabýval IOTA, o kterém nevím dost natolik, abych ji si udělal obrázek a věřil jí.

Co se týče Ripple, já do ní něco málo investovat, ale samozřejmě jsem zase přišel pozdě :D Jestli je to "jednorázové měna pro oškubání", toť otázka....ale evidentně svůj potenciál má, když do ní investují a používájí ji ty největši banky....

Z těch méně známějších bych pak ještě přidal Cardano, která nepoužívá klasický težicí systém, ale vícevrstvý protokol. Cardano je právě jedna z těch kryptoměn, ve kterých budoucnost vidím, i když je to asi buďto investice na hodně dlouhou dobu, nebo riziková spekulace, hlavně pro to, že je pořád ve vývoji, a těžko dokáže někdo odhadnout, jestli opravdu dosáhne toho, čeho hodlá dosáhnout....
katous
Příspěvky: 6
Registrován: stř 16. kvě 2018 16:20:32

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od katous »

tezar píše: pát 30. čer 2017 7:50:25 Rozhodně se vyplatí v současnosti sledovat hlavně vývoj Litecoin, Ethereum, Ethereum classic, Dash, Zcach. Myslím, že je to sázka na jistotu. Bohužel ceny pro drobné investory jsou již poměrně vysoké.

Kdo chce může se pokusit je vytěžit např. zde: Sleva na nákup cloud serveru pro těžbu Litecoin, Ethereum, Ethereum classic, Dash, Zcach u společnosti Genesis mining = slevový kód Genesis mining: 7MKnsz
https://www.genesis-mining.com/a/2098966

Dobrý den, ještě bych váš výčet doplnila kryptoměnou XRP. Podle mě má velký potenciál. Ripple a jeho XRP umožňuje transakce v řádech sekund. Neplatíte přitom žádné poplatky. Je rychlý, levný a ekologický. Investuju do něj už asi rok.

Jinak hodně lidí investuje do monera. S tím moc zkušeností nemám, ale chtěla bych ho vyzkoušet. Má někdo zkušenosti?
Pokud hledáte kryptoměny, do kterých se vyplatí investovat, hodně informací, včetně kurzů, borekerů atd můžete najít opcebinarni.com
investor
Příspěvky: 3
Registrován: pát 29. pro 2017 2:25:17

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od investor »

A kde jsme dnes? :)
katous
Příspěvky: 6
Registrován: stř 16. kvě 2018 16:20:32

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od katous »

Kryptoměn je teď skutečně celá řada, i když Bitcoin je ten co to kryptošílenství odstartoval. Mezi top kryptoměny patří v dnešní době Ripple, Ethereum, Litecoin, Tether, Stellar, Monero, Dash.. (zdroj https://finex.cz/rubrika/kryptomeny/ TOP kryptoměny). Já jich pár mám nakoupených, ale otázka je, jestli se pořád vyplatí investovat, pořád to nějak nechce růst…
Ekonomové se většinou shodují na tom, že to je prostě takové špatné období, jakých už tu bylo více v minulosti. Bitcoin spadnul – a hodně nízko – několikrát, ale „vždycky povstal silnější“, jak říká tento článek: https://www.euro.cz/kryptomeny/jsou-uz- ... st-1437533 Takže je prostě potřeba trpělivost.
Odpovědět