Ostatní kryptoměny

Možnosti nákupu, prodeje, uschování kryptoměn.
Uživatelský avatar
krtek
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. čer 2017 14:58:30

Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od krtek »

Rád bych založil téma o nákupu, prodeji a trendech u ostatních mnohdy na úkor Bitcoinu opomíjených kryptoměn.
Uživatelský avatar
tezar
Příspěvky: 11
Registrován: ned 04. čer 2017 17:15:08

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od tezar »

Rozhodně se vyplatí v současnosti sledovat hlavně vývoj Litecoin, Ethereum, Ethereum classic, Dash, Zcach. Myslím, že je to sázka na jistotu. Bohužel ceny pro drobné investory jsou již poměrně vysoké.

Kdo chce může se pokusit je vytěžit např. zde: Sleva na nákup cloud serveru pro těžbu Litecoin, Ethereum, Ethereum classic, Dash, Zcach u společnosti Genesis mining = slevový kód Genesis mining: 7MKnsz
https://www.genesis-mining.com/a/2098966
Naposledy upravil(a) tezar dne sob 23. pro 2017 3:05:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
petasico
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. črc 2017 9:56:59

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od petasico »

Kryptoměny - našel by se tu někdo, kdo by mě v této oblasti uvedl do problému? Za ucelené informace se rád odvděčím dle dohody. Téma mě velice zajímá, ale nic o něm nevím a web je plný protichůdných informací... Předem děkuji ;)
Uživatelský avatar
krtek
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. čer 2017 14:58:30

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od krtek »

Nevím, jestli se zde najdou odborníci na nějaké školení, ale na internetu jsem zahlédl video kurzy na Bitcoin v českém jazyce.

A co říkáte na aktuální letní ceny Etherum? 200 USD za 1 Etherum vypadá dobře. Nejspíše je to nějaký letní výkyv a v zimě by mohl jít kurz opět na dvojnásobek. Co myslíte?
Uživatelský avatar
krtek
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. čer 2017 14:58:30

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od krtek »

Dobře si po letní sezoně stojí Dash a Monero. Dash - 350 USD a Monero - 120 USD už nezní špatně. Dlouho stály opodál oslavovanému Bitcoinu a teď je jejich cena na zajímavé úrovni.
dash.jpg
monero.jpg
Uživatelský avatar
Gagarin
Příspěvky: 36
Registrován: sob 20. zář 2014 6:42:31

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od Gagarin »

Ve stínu Bitcoinu jsou mnohdy opomenuty ostatní nejznámější kryptoměny. Dash 750 USD, Monero 270 USD, Etherum 478 USD, Litecoin 154 USD,...
Je škoda nevyužít jejich růstu a nezkusit do nich investovat.
cena-monero-2017.png
cena-monero-2017.png (33.35 KiB) Zobrazeno 15000 x
Uživatelský avatar
Gagarin
Příspěvky: 36
Registrován: sob 20. zář 2014 6:42:31

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od Gagarin »

Dash, Monero, Litecoin, Etherum pokračují ve spanilé jízdě, kdy jejich cena ze dne na den poskočila o desítky procent.
Dash 950 USD
Monero 330 USD
Litecoin 300 USD (ten jsem již odepsal a jeho růst je pro mě obrovským překvapením)
Etherum 740 USD

Kdo si chce vytěžit svoje Monero, tak prosím link s promo codem od Genesis-mining.com je zde: mM59K6

https://www.genesis-mining.com/a/1337388
investor
Příspěvky: 3
Registrován: pát 29. pro 2017 2:25:17

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od investor »

Gagarin: tak by mě zajímalo: fungují? Nebo je to další z řady scamů?

Mimo to, jakou peněženku používáte na uložení LTC? Nikoli online wallety ale softwarové peněženky. Díky

Letos na jaře jsem měl tip na výbornej hyip: NewAgeBank. Dali se kupovat karty, podle ceny zaručené % denní zhodnocení. Samozřejmě pyramida ale fungovalo to dobře, tuším měsíc dva. Docela se na tom dalo zarobit, problém byl - včas vystoupit.
Uživatelský avatar
Gagarin
Příspěvky: 36
Registrován: sob 20. zář 2014 6:42:31

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od Gagarin »

Genesis mining je poměrně velká společnost s jedním milionem těžařů. Sice nedosahuje velikosti velkých čínských těžařů jako ViaBTC, ale jsou poměrně seriozní a vytěžené kryptoměny vyplácejí denně. Samozřejmě zhodnocení u Monera není tak velké jako u Bitcoinu, ale vložené prostředky se při dnešních cenách vrátí během prvního roku a pak druhý rok by to mělo generovat zisk. Samozřejmě náročnost těžby se každý den zvyšuje...

Softwarovou peněženku na Litecoin používám... Litecoin core.
Luca
Příspěvky: 3
Registrován: pát 15. pro 2017 8:41:01

Re: Ostatní kryptoměny

Nový příspěvek od Luca »

Ripple (XRP) co říkáte na jeho nečekaný růst? Je to jen způsob jak oškubat "hejly" o jejich peníze? Přijde mi to jen jako čistě jednorázová spekulativní měna, která zaznamenala raketový růst. Kdo nakoupil za 0,20 USD je dnes jistě spokojený. Předpokládáte další růst této měny? Každý měsíc se prý uvolňuje 1 miliarda mincí. Tak si nejsem jistý jestli má nějaký výraznější potenciál růstu přes 3 USD? Nevěřím moc, že by velké banky tuto měnu masově zaváděli, když si mohou vytvořit nějakou svoji. Peněz mají na to dost.
Odpovědět