Těžba kryptoměn

Možnosti získávání kryptoměn těžbou, novinky, trendy zajímavosti z oblasti kryptoměn
Uživatelský avatar
beginner
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 08. čer 2017 8:20:23

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od beginner »

Jednoduchou formou je ve videu popsáno jak funguje těžba Bitcoin a jiných kryptoměn...

Uživatelský avatar
tezar
Příspěvky: 11
Registrován: ned 04. čer 2017 17:15:08

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od tezar »

Pro porovnání je zde video jak se těží kryptoměny v Evropě u společnosti Genesis mining. Sleva na nákup serveru pro těžbu Bitcoinu u společnosti Genesis mining = slevový kód Genesis mining: 7MKnsz
https://www.genesis-mining.com/a/2098966

To čínské video o těžbě kryptoměn v předchozím příspěvku je hodně děsivé ;)

Naposledy upravil(a) tezar dne sob 23. pro 2017 3:10:08, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
krtek
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. čer 2017 14:58:30

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od krtek »

Docela zajímavé video, jak se těží ethereum, zec, zcash, dash v Pakistánu. Je to docela slušný rachot, když se rozjedou všechny grafické karty. Chlápek na to má pěkné dřevěné stojánky asi od místního truhláře. Opravdu pěkné, kvalitní truhlářská práce.

Uživatelský avatar
zdenda
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. čer 2017 8:49:41

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od zdenda »

Výrobci grafických karet se snaží reagovat na zvýšený zájem těžařů kryptoměn výrobou „osekaných“ verzí grafických karet. Týto grafické karty budou určeny pouze k těžbě kryptoměn. Nvidia chce svoji grafickou kartu založenou na čipu G106-600 zbavit grafický výstupu a bez podpory API Direct X, Vukan, OpenDL. Díky tomu se sníží cena karty. Obdobnou kartu pro těžbu kryptoměn chystá i společnost AMD postavenou na chipu Polaris.
gpu-cloud-cosmos.png
Uživatelský avatar
krtek
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. čer 2017 14:58:30

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od krtek »

V současnoti je stále jedničkou BTC. Ostatní crypto měny většinou poskakují na svém. Zajímavé!!!
kalikor
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02. zář 2017 18:00:41

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od kalikor »

taky zkousim genesis zatim dobry. budu informovat o zisku jestli nejakej bude
dystak tady je promo kod pri registraci na genesis na slevu 3 procenta Rs4bgI
PS: Ano da mi to bonus diky ale nic velkyho
Uživatelský avatar
krtek
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. čer 2017 14:58:30

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od krtek »

Docela mě překvapila v současnosti cena DASH a MONERO. Oba získali dvojnásobnou hodnotu. Super. Kdo by to byl o prázdninách čekal.
Uživatelský avatar
krtek
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. čer 2017 14:58:30

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od krtek »

Docela mě zaujal jak se rusové snaží dohnat ujíždějící vlak s těžbou kryptoměn. Čínské těžaře již nikdo dnes nepředstihne... ale pokus je to dobrý. ;) Zajímalo by mě co nabízí Evropská unie? Asi nic, než se Europarlament na něčem dohodne, tak budeme zaostalou Evropou na úrovní Etiopie. A Čína dělat otroky Číňanům...

https://cointelegraph.com/news/bitcoin- ... rad-region
Uživatelský avatar
zdenda
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. čer 2017 8:49:41

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od zdenda »

Dle mého názoru hitem na těžbu v současnosti u významějších kryptoměn bude Ethereum. Cena je poměrně vysoko okolo 1200 dolarů a jeho využití je rozhodně větší než např. u Bitcoinu. Odhaduji, že by se Ethereum mohlo dostat na hranici 2000 dolarů, ale kdo ví :-)

Coolin
Příspěvky: 1
Registrován: sob 27. led 2018 16:33:51

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od Coolin »

Opravdu si myslíte, že se těžit kryptoměny stále vyplatí? Jsem naprostý začátečník, tak jsem rád za každý názor. Kryptoměny jsou hrozně složitý, proto se fakt nelze obejít bez pomoci. :) Procházím si teď různý blogy, články a tak. Těžení mi přijde dnes už nemožný!? Mimochodem jsem narazil na nejhorší technologie, co právě přichází na trh. Sranda! Mimojiné je tam Kashminer za $3,400 od Kodaku! S tohle mašinou na těžbu bych se ani nevyfotil :lol:

Takže co myslíte, není lepší na kryptoměny spekulovat?

Libily se mi názory chlapíků z opcebinarni.com. Pokud by někdo chtěl taky info o spekulacích s bitcoiny, altcoiny, tak doporučuju článek Jak na kryptoměny. Docela mi to pomohlo udělat si obrázek.

(Každopádně díky za to video o bitcoinech, Číně a tamější elektřině, super zajímavý!)
Odpovědět