Těžba kryptoměn

Možnosti získávání kryptoměn těžbou, novinky, trendy zajímavosti z oblasti kryptoměn
Pavlina1
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. kvě 2018 19:46:55

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od Pavlina1 »

Pokud hledáte dobré komponenty, tak na www.cryptosic-store.eu
Nabízíme i mining hosting.
katous
Příspěvky: 6
Registrován: stř 16. kvě 2018 16:20:32

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od katous »

beginner píše: pát 16. čer 2017 22:11:18 Jaká kryptoměna se v současnosti vyplatí těžit? Zcach, Litecoin, Dash, Ethash, Monero, atd. Bitcoin asi nebude ideální, i když jeho současná cena je velmi lákavá!
Ahoj, já jsem bitcoin těžila a hodně se mi to vyplatilo. Každopádně to bylo loni. Od loňského prosince jde jeho hodnota dolů… pomale, ale jistě. Aktuálně je na 8,370.9613 USD. Je to podle mě docela riskatní. Lidi moc nevěří v dlouhodobou hodnotu bitcoinu, chtějí investovat a bitcoin rychle prodat, než si natluče hubu. Monero je dobrá volba nebo mám kamoše co zkouší XRP (od Ripplu). Je to poslední dobou hodně fashion. Každopádně, pokud tě láká bitcoin, doporučuju ti přečíst si článek na opcebinarni.com, kromě informace o aktuálním kurzu bitcoinu, tady najdes info o tom, jak se těží, doporučené brokery a tak 😊
Naposledy upravil(a) katous dne stř 11. črc 2018 13:23:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
krizak
Příspěvky: 49
Registrován: ned 28. pro 2014 0:38:03

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od krizak »

Vyplatí se vlastně dneska ještě těžit Bitcoin? Není současná cena na trhu okolo 7tis. USD nízká, aby pokryla případné náklady na těžební zařízení a energii?
katous
Příspěvky: 6
Registrován: stř 16. kvě 2018 16:20:32

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od katous »

Mám takový dotaz. Pořád teď vidím reklamy na platformu Binatex. Dívala jsem se na recenze a buď jsou super pozitivní nebo naopak totálně negativní. Osobně k obchodování používám CoinMate, ale ze zvědavosti se ptám, protože jsem na to narazila poprvé. Info k obchodovaní obecně čerpám na finex.cz, tady se píše (článek Binatex podvod) že Binatex ani nemá potřebné licence, a že dobré reviews byly hodně dobře zaplacené.. Má tady s tím někdo osobní zkušenosti, co by se mnou sdílel? Díky 😊
katous
Příspěvky: 6
Registrován: stř 16. kvě 2018 16:20:32

Re: Těžba kryptoměn

Nový příspěvek od katous »

beginner píše: pát 16. čer 2017 22:11:18 Jaká kryptoměna se v současnosti vyplatí těžit? Zcach, Litecoin, Dash, Ethash, Monero, atd. Bitcoin asi nebude ideální, i když jeho současná cena je velmi lákavá!
Otázkou je, jestli se vyplatí kryptoměny těžit nebo spíše kupovat. Pokud se tomu chcete věnovat delší dobu, teoreticky se těžba vyplatí, i když hodně specializovaných webů se shoduje, že těžba je hardwarově hodně náročný proces, a i když by elektřina nebyla tolik drahá, nakonec by se na tom prodělalo. Alespoň co se týče těžby bitcoinu.
Pokud chcete těšit, podle webu finex se dneska spíše vyplatí těžit kryptoměny typu Ethereum, Litecoin, Monero, Dash, Zcash, protože « nemají ještě tolik rozvinutou infrastrukturu » Více info tady : https://finex.cz/tezba-kryptomen/ , článek doporučuji, máte tam i kalkulačku.
Odpovědět