Investiční mince a slitky

Stříbrný slitek BESSERGOLD

Recyklace stříbra v Čechách

Stříbro má široké využití v mnoha průmyslových odvětvích. Každého napadne klenotnictví, ale věděli jste, že tento drahý kov najdete také například v některých domácích spotřebičích? Skvělá tepelná a elektrická vodivost řadí stříbro mezi důležité kovy hojně využívané v elektronice a elektrotechnice. Lze se s ním setkat také v solárních panelech, medicíně, akumulátorech, bateriích a starších rentgenových snímcích a fotografiích. Všechny tyto výrobky však mají určený počet užití či omezenou životnost. Recyklací odpadních slitin z těchto výrobků s obsahem drahých kovů se zabývají afinérie.

Skupina BESSERGOLD tento rok otevřela v České republice afinérii na drahé kovy. S kapacitou 1,5 t rafinovaného stříbra měsíčně se řadí mezi přední výrobce ryzího stříbra ve střední Evropě.

Stříbrné slitky BESSERGOLD 

Dovolujeme se Vás oslovit s prvním produktem naší afinérie, kterým je stříbrný slitek 100% vyrobený z recyklovaného stříbra s garantovanou ryzostí 999/1000 a hmotností 1 kg. Tato cihlička s leštěným povrchem a balená v zavakuované fólii je vhodným investičním artiklem a neměla by chybět v portfoliu žádného investora. Společnost BESSERGOLD garantuje okamžitý zpětný odkup za spotovou cenu stříbra na všech svých pobočkách.

Využijte zaváděcí akce a nakupujte tyto slitky za zvýhodněnou cenu mezi 24.5. a 24.8.

Více na www.BESSERGOLD.cz

Related Images:

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..