Články

Česká mincovna spouští spoření do zlata

Česká mincovna spustila unikátní spořící program Zlatý život. Formou pravidelného ukládání peněz do zlata online a bez poplatků získáte fyzické zlato, které si můžete nechat bezpečně uložit nebo zaslat do vlastních rukou. Spořit lze již od 500 Kč měsíčně na www.zlaty-zivot.cz.

  • Zlato bylo, je a bude
  • Uskladněte své zlato bezpečně a zdarma
  • Spořte pohodlně a bez poplatků online na zlaty-zivot.cz

Nový spořící portál Zlatý život České mincovny nabízí spoření do fyzického zlata, a to bez poplatků. Jedná se o investování postupným spořením zvolené měsíční částky do nákupu zlatých cihel nebo zlatých mincí České mincovny a renomovaných světových dodavatelů. „Zlato nejen bezpečně finance uloží, ale může je také zajímavě zhodnotit. Jen za posledních 10 let se investice do zlata zhodnotila o více než 50 %. Zlato dlouhodobě uchovává hodnotu, a hlavně nepodléhá inflaci,“ uvádí obchodní manažer České mincovny Petr Kejzar.

Spořit do zlata můžete již od částky 500 Kč měsíčně. „Na našem portálu také nabízíme možnost předem si zvolením výše měsíční spořící částky a délky jejího ukládání spočítat, jaké bude zhodnocení naspořených finančních prostředků při aktuálním vývoji ceny zlata na trhu,“ dodává Kejzar.

Spoření do zlata je osvobozeno od DPH a jeho zhodnocení nepodléhá dani z příjmu. Spoření České mincovny je také na rozdíl od všech ostatní spořících programů do zlata na českém trhu bez poplatků a nabízí atraktivní roční bonus 4,7 % při pravidelném spoření. Oproti virtuálnímu spoření si u investice do fyzického zlata lze na výsledek spoření sáhnout. Zlato si zákazníci mohou nechat poslat domů, nebo si jej bezplatně uložit v trezoru České mincovny. Naspořené zlato lze také kdykoliv v průběhu smlouvy prodat.

Online prostředí poskytuje jednoduchou kontrolu nad spořením a neustálý přehled o naspořené částce i produktech. Česká mincovna v tomto ohledu nabízí svým klientům i osobní poradenství.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.zlaty-zivot.cz.

***

Česká mincovna sídlící v Jablonci nad Nisou je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí. Navázala tak na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy a Slezska. Po celou dobu své existence je výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky. Je jedinou tuzemskou mincovnou oprávněnou razit mince pro centrální banku. Česká mincovna razí vlastní emise investičních a pamětních mincí a medailí, replik historických mincí, žetonů a zabývá se také distribucí zlatých investičních slitků.

1 Shares

One Comment

  1. Pingback: Co je spoření ve zlatě? | Zlatokopove.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..